Nieduży i poręczny

Podczas projektowania falownika przyłożono dużą wagę do szybkiego i łatwego montażu. Wszystkie złącza są zamontowane na zewnątrz, dzięki czemu podczas instalacji nie jest konieczne otwieranie obudowy falownika. Wymiary 460 x 540 x 170 mm i niewielka waga 27 kg sprawiają, że 3-fazowa hybryda jest bardzo poręczna i zajmuje mało miejsca.

3-fazowy falownik hybrydowy Sungrow można już zamawiać u takich dystrybutorów jak: Corab, Menlo Electric oraz INS-EL. Falownik będzie dostępny w wersjach 5, 6, 8 i 10 kW.

Kompatybilność

W celu zapewnienia użytkownikom końcowym możliwie największej elastyczności, inwerter Sungrow Hybrid jest kompatybilny z wiodącymi na rynku dostawcami magazynów energii wysokiego napięcia. Firma potwierdziła, że w momencie wprowadzenia na polski rynek, trójfazowa hybryda będzie kompatybilna z BYD, LG Chem oraz Pylontech. Trwają również negocjacje z innymi producentami.

Inne zalety

Jedną z technicznych zalet falownika jest zintegrowana funkcja zasilania awaryjnego. W przypadku awarii sieci, niezależna sieć 3-fazowa jest generowana w czasie wynoszącym mniej niż 20 ms. Falownik hybrydowy może zasilać potrzeby własne gospodarstwa domowego do 9,9 kW, nawet niesymetryczne. 3-fazowa hybryda może przesyłać do 3,3 kVA na fazę z sieci do portu rezerwowego w sposób ciągły. W przypadku zwykłej pracy równoległej z siecią, falownik może mieć wszystkie obciążenia zasilane z sieci, nawet te podłączone do portu rezerwowego.

Kolejną zaletą 3-fazowej hybrydy jest funkcja SG-Ready, która oferuje możliwość podłączenia pompy ciepła.

Chcesz się dowiedzieć więcej o trójfazowym falowniku hybrydowym od Sungrow? Broszurę informacyjną znajdziesz TUTAJ

Sungrow

Producent falowników fotowoltaicznych