Sunways po siedmiu latach wraca do Niemiec!

Po siedmiu latach przerwy Sunways - niemiecki producent i dystrybutor falowników ponownie otwiera swoje biuro biznesowe w Niemczech! Firma otworzy nowe biura w rodzinnym mieście Konstanze oraz w niemieckim centrum gospodarczym Monachium.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Centrum operacyjne Sunways będzie odgrywać ważną rolę w sprzedaży, serwisie, marketingu i rozwoju najnowocześniejszych technologii w regionach EMEA. Wśród pracowników europejskiego centrum znaleźli się również polscy przedstawiciele: Kierownik Działu Rozwoju Biznesu oraz Asystent Biznesowy. W 2022 roku zespół będzie się dalej rozwijał!

W ciągu ostatnich 2 lat zaobserwowaliśmy znaczny wzrost skali i działalności naszej firmy. Oprócz falowników fotowoltaicznych cały czas rozszerzamy się na nowe branże. Cieszymy się, że wracamy do Niemiec z sukcesem odniesionym w innych regionach. - powiedział Kui Lee, wiceprezes Sunways ds. sprzedaży i marketingu

Jak dodał wiceprezes Sunways, przeniesienie centrum operacyjnego do Niemiec jest powrotem do korzeni! Firma została założona w Niemczech i osiągnęła sukces na rynku europejskim. Powrót do Niemiec może więc jeszcze bardziej wzmocnić pozycję rynkową firmy jako zaawansowanego technologicznie, zaufanego i niezawodnego producenta falowników i rozwiązań do magazynowania energii.

Cieszę się, że mogę powitać nasze europejskie zespoły, które dołączą do Sunways, zwłaszcza tych, którzy pracowali dla Sunways przez wiele lat - dodał Kui Lee

Radość okazują również pracownicy!

Jestem podekscytowany widząc, że Sunways wraca do Niemiec ze wspaniałymi osiągnięciami po siedmioletniej nieobecności. Pracuję w tej firmie od ponad 10 lat i mam zaszczyt być tą osobą, która była świadkiem wszystkich ważnych momentów dla firmy - powiedział Stefan Halmer.

Dzięki otwarciu nowego centrum operacyjnego w Niemczech i wielu współpracownikom rozsianym po wielu krajach europejskich, Sunways będzie w stanie zapewnić wsparcie lokalnym klientom, jednocześnie lepiej rozumiejąc ich potrzeby.