Systemowe podejście do pomp ciepła – czy są dostępne kompleksowe rozwiązania dla każdego typu budownictwa?

Jak zapewnić klientom efektywne rozwiązania? A może szukasz sposobu na oszczędność energii, przyjazne dla środowiska technologie, które pozwolą Tobie i Twoim klientom zaoszczędzić na kosztach ogrzewania? Dołącz do nas już w najbliższą środę, 26 lipca o godzinie 10:00.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Podziel się

Zapraszamy na webinarium poświęcone kompleksowym rozwiązania systemowe dla każdego typu budownictwa. Temat przedstawi doświadczony prelegent, Adam Koniszewski z firmy Stiebel Eltron. Ekspert wprowadzi Cię w świat rozwiązań systemowych dla budownictwa jednorodzinnego oraz komercyjnego. Dowiesz się, jakie rozwiązania można zastosować, aby zwiększyć komfort życia i pracy, jednocześnie redukując koszty eksploatacji budynków.

Główne zagadnienia, które poruszymy podczas Webinarium:

Charakterystyka rozwiązań systemowych STIEBEL ELTRON do budownictwa jednorodzinnego oraz komercyjnego - różnorodność zaawansowanych technologii, które dostosują się do indywidualnych potrzeb, niezależnie od wielkości budynku.

Systemy powietrznych i gruntowych pomp ciepła - omówimy zalety i możliwości pomp ciepła, które są jednymi z najbardziej ekologicznych i efektywnych metod ogrzewania i chłodzenia.

TOOLBOX – świadomy dobór urządzeń z pełną dokumentacją techniczną - zobaczymy jak to narzędzie ułatwia wybór odpowiednich urządzeń, zapewniając jednocześnie pełną dokumentację techniczną na każdym etapie projektu. Dowiesz się też, o wsparciu projektowym na każdym etapie inwestycji. 

Nie przegap okazji, na zdobycie kolejnej porcji wiedzy i dołącz do naszego Webinarium. 

Rejestracja jest prosta! Wypełnij formularz na naszej stronie [link do rejestracji], a my wyślemy Ci wszelkie niezbędne informacje oraz przypomnienie przed rozpoczęciem Webinarium.

Nie czekaj! Zarejestruj się już dziś i przygotuj pytania do eksperta. Do zobaczenia 26 lipca, punktualnie o 10:00!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia