W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Państwa zestawienie zniżek i rabatów, jakie udzielane są różnym grupom gości kompleksów basenów termalnych.

Informacje pochodzą z oficjalnych stron internetowych kompleksów basenów termalnych, ceny pochodzą z oficjalnych cenników (dane na dzień 9 października 2017 r.)

Przy zakupie biletów zniżkowych i ulgowych wymagane jest przedstawienie odpowiedniego dokumentu potwierdzającego możliwość uzyskania zniżki.

Z raportu portalu Termalni.pl dowiedzą się Państwo, gdzie znaleźć najkorzystniejsza ofertę dla Seniorów a także gdzie mogą tanio bawić się studenci. Przejrzeliśmy także ofertę basenów termalnych na poranne i wieczorne pływanie.

Na początek: tańsze bilety dla mieszkańców!

Tańsze bilety dla mieszkańców okolicznych gmin oferują trzy kompleksy basenów termalnych na Podhalu: Aqua Park Zakopane, Gorący Potok oraz Termy BUKOVINA. Promocją objęci są mieszkańcy powiatów tatrzańskiego oraz nowotarskiego. Ze zniżek skorzystają także mieszkańcy gminy Tarnowo Podgórne oraz rolnicy z gminy Mszczonów.

Aqua Park Zakopane całoroczny niedzielny bilet podhalański z rabatem 50%
bilet 3,5 godziny w cenie 2,5 h (obowiązuje cały tydzień)
Gorący Potok Sami Swoi – 30% rabatu na bilety
Termy BUKOVINA Aktywny wypoczynek po sąsiedzku, pn – pt w godzinach 17:00 – 22:00 w cenie 25 zł/3h
Tarnowskie Termy dla mieszkańców gminy Tarnowo Podgórne – 10% rabatu na bilety
Termy Mszczonów dla rolników z gminy Mszczonów – 5 zł/h

 

Bilety poranne i wieczorne

Z tańszych biletów można także skorzystać w godzinach porannych i wieczornych, w Termie Bania również w godzinach popołudniowych.

Kompleks basenów Rodzaj biletu
Aqua Park Zakopane bilet poranny do godziny 11:00 i wieczorny od godziny 20:00, cena 17 zł/1,5 h
Chochołowskie Termy (sezon niski) wejście poranne przed 10:00 oraz wieczorne, po 19:00, cena 35 zł/2h
Termy Cieplickie wejście w godzinach 6:00 – 9:00 (basen pływacki i norweski termalny), cena 14 zł/2h
wejście w godzinach 20:00 – 23:00, cena 28 zł/2h
Tarnowskie Termy wejście na baseny w godzinach 21:30 – 22:30, cena 10 zł/h
taniej z rana – basen sportowy w godzinach 6:30 – 9:00, cena 10 zł/h
Terma Bania

 

bilet poranny do Strefy Zabawy i Relaksu, wejście przed 10:00, cena 45 zł/3,5h (pn-pt), 45 zł/2,5h (sb-nd)
bilet popołudniowy do Strefy Zabawy i Relaksu, wejście w godzinach 13:00 – 15:30 cena 45 zł/3,5h (pn-pt), 49 zł/2,5h (sb-nd)
bilet relaksacyjny do Strefy Relaksu i Saunarium w godzinach 13:00 – 15:30, cena 45 zł/3,5h (pn-pt), 49 zł/2,5h (sb-nd)
bilet wieczorny do Strefy Zabawy i Relaksu, wejście po 18:00 (pn-pt) lub 19:00 (sb–nd), cena 45 zł/bez limitu
Termy Maltańskie Godziny ulgowe: 9:00 – 12:00, 21:00 – 23:00, cena 10 zł/h, 16 zł/2h, 22 zł/3h

 

Seniorzy taniej!

W Geotermii Grudziądz osoby posiadające Kartę Seniora Grudziądzka mogą w poniedziałki i czwartki skorzystać ze specjalnej oferty – wejście na 2 godziny na basen kosztuje zaledwie 15 zł.

Szeroką ofertę zniżkowych biletów dla Seniorów (+55) przygotowały Termy Maltańskie. Obejmuje ona wejścia na:

  • baseny sportowe na 1,5 godziny za 8 zł oraz na 2,5 godziny za 12 zł,
  • baseny sportowe i do Aquaparku na 1,5 godziny za 9 zł, 2,5 godziny 15 zł oraz na 3,5 godziny za 20 zł,
  • baseny sportowe, do Aquaparku i do Świata Saun na 1,5 godziny za 19 zł oraz na 2,5 godziny za 29 zł

W październiku rozpoczęła się promocja w Termach Mszczonów, która trwała będzie aż do końca marca 2018 roku. Obejmuje ona Emerytów i Rencistów i uprawnia do wstępu na baseny Kompleksu za 5 zł/h.

Jesienną promocję dla seniorów wprowadziły także Termy Szaflary. Seniorzy mogą skorzystać z możliwości zakupu 4,5 godzinnego biletu za 35 zł z dodatkowymi 10 minutami na przebranie się. W niższych cenach zakupić można także zestaw obiadowy (z sokiem) za 19 zł oraz kawę + ciastko za 7 zł.

Urodzinowa i imieninowa promocja!

Gorący Potok zaprasza jubilatów! W dniu urodzin 2,5 godzinny bilet na baseny termalne kosztuje zaledwie 1 zł. Wymagany jest dokument potwierdzający datę urodzenia.

Inowrocławska Terma zaprasza solenizantów. W dniu imienin wejście na termę jest bezpłatne.

Studenci taniej!

Gorący Potok oferuje tańsze wejściówki dla studentów. W każdy piątek bilet na 2,5 godziny kosztuje 20 zł, można także nabyć piwo w promocyjnej cenie.

Termy Maltańskie zapraszają studentów do skorzystania z promocji Studencka Termowlotka! Od poniedziałku do piątku za 2 godziny relaksu, zabawy i sportu w strefie Aquapark studenci zapłacą 18,99 zł a za 2 godziny pobytu w Świecie Saun (cena biletu obejmuje również wstęp do Aquaparku i Basenów Sportowych) – 26,99 zł.

Termy Szaflary zapraszają studentów do skorzystania z najnowszych promocji:

  • 2,5 godzinny bilet za 32 zł, dodatkowo 10 minut na przebranie się,
  • 4,5 godzinny bilet za 35 zł, dodatkowo 10 minut na przebranie się,
  • pizza margherita za 15 zł (coca-cola w cenie) za 15 zł

Termy Warmińskie zapraszają na Studenckie środy, kiedy po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej pierwsza i każda kolejna godzina w strefie Aktywnej kosztuje 9 zł.

Taniej dla wszystkich!

Tarnowskie Termy w październiku oferują możliwość skorzystania z promocji „Więcej Lepiej – jesienią”. W ramach promocyjnego, 2 godzinnego biletu można spędzić na basenie 3 godziny.

Termy Warmińskie przez cały październik oferują możliwość skorzystania z promocji „Przedłuż pływanie za piątaka”. Przy zakupie m.in. 1h biletu na wybraną strefę, każda kolejna godzina w tej strefie kosztuje tylko 5zł. Promocja obowiązuje w każdy wtorek w godzinach 8:00-20:00. Termy Warmińskie zapraszają także na wSPAniałe czwartki i do skorzystania ze specjalnej zniżki: przy zakupie m.in. 1 h w strefie Aktywna&Relaks, godzinne wejście do strefy saun kosztuje tylko 1zł/h. Promocja obejmuje zniżkę na wszystkie zabiegi spa o 10% taniej w tym dniu. Promocja obowiązuje w każdy czwartek w godzinach 16:00-20:00.

Bilety ulgowe kto z nich skorzysta?

Z bezpłatnego wejścia na baseny termalne mogą skorzystać dzieci do lat trzech w Aqua Parku Zakopane, Chochołowskich Termach, Termach Maltańskich, Tarnowskich Termach oraz Termach Mszczonów. Termy Cieplickie zapraszają za farmo dzieci do lat czterech zaś Termy Uniejów – do lat siedmiu. W Gorącym Potoku z bezpłatnej zabawy skorzystają maluchy o wzroście do 100 cm, a w Termach Szaflary – do 120 cm.

W Termie Bania za dziecko o wzroście nieprzekraczającym 104 cm zapłacimy 1 zł.

Oprócz Termy Bania, Term BUKOVINA oraz Term Szaflary, gdzie górną granicą wieku zakupu biletu ulgowego dla dzieci jest 13 lat, bilety ze zniżką są dostępne dla młodzieży szkolnej oraz studentów do 26 roku życia.

Osoby w wieku +60 skorzystają z ulg na bilety w następujących kompleksach: Aqua Park Zakopane, Chochołowskie Termy, Termy Cieplice, Gorący Potok, Terma Bania, Termy BUKOVINA, Termy Maltańskie oraz Termy Szaflary. Legitymacja emeryta lub rencisty konieczna jest przy zakupie biletów w Geotermii Grudziądz, Tarnowskich Termach, Termach Maltańskich, Termach Mszczonów i Termach Uniejów.

Osoby niepełnosprawne ze znacznym stopniem niepełnosprawności korzystają z biletów ulgowych we wszystkich kompleksach basenowych (Geotermia Grudziądz – brak informacji). Opiekunowie osób niepełnosprawnych mają możliwość bezpłatnego wejścia na Termy Cieplickie oraz Termy Maltańskie, zaś zniżkę w postaci biletów ulgowych otrzymają w Aqua Parku Zakopane, Gorącym Potoku, Termie Bania, Termach BUKOVINA, Termach Mszczonów i Termach Szaflary.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi promocjami na termach – tylko w portalu Termalni.pl!