Wystawcy z całego świata, kompleksowe wyposażenie obiektów noclegowych i gastronomicznych, wina, kawa i herbata.

Tak w skrócie można opisać krakowskie spotkanie branży hotelarsko-gastronomicznej, na które składają się: 22. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 8. Targi Wyposażenia i Usług SPA & WELLNESS® oraz 12. Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO®.

Impreza odbędzie się w terminie 5-7 listopada w nowo otwartym Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9, którego właścicielem i operatorem są Targi w Krakowie Sp. z o.o.

–Nasz nowy obiekt jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce i największym na południu kraju ośrodkiem wystawienniczym, który zapewni naszym klientom doskonały komfort spotkań biznesowych. Znacznie podniesie rangę organizowanych przez nas wydarzeń i z pewnością przyczyni się do rozwoju Targów HORECA® – zapowiada Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

W nowoczesnym kompleksie o powierzchni 13 tys. m2 mieszczą się: dwie hale o powierzchni 5 tys. m2 i 4 tys. m2, zespół klimatyzowanych, modułowych sal seminaryjnych o różnych wielkościach, pokoje spotkań oraz restauracja i lobby o powierzchni 1400 m2. Ten wielofunkcyjny obiekt targowo-kongresowy, stworzony i dostosowany do organizacji różnego rodzaju wydarzeń na najwyższym poziomie, umożliwi jeszcze lepszą organizację ekspozycji.

Nowa lokalizacja Targów to nie koniec niespodzianek, jakie przygotowali dla zwiedzających i wystawców organizatorzy. Tegoroczna edycja zostanie uzupełniona o ofertę z zakresu SPA & WELLNESS. W naszym kraju co kilka miesięcy otwierane są nowe obiekty SPA, a właściciele istniejących hoteli, ośrodków wypoczynkowych czy pensjonatów decydują się na budowę gabinetów odnowy biologicznej, tak aby wzbogacić ofertę swojego obiektu.

– To idealne miejsce by poznać nowoczesne technologie. Jestem tu co roku, by wiedzieć co nowego w branży. Słowa jednego ze zwiedzających – Pawła Wójcika z hotelu Villa Aromat z Włoszczowy idealnie oddają charakter wydarzenia organizowanego przez Targi w Krakowie. Każdy zatem znajdzie coś interesujące dla siebie.