Targi Instalacje – największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej, jedyne, które kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej.

Każdorazowo wydarzenie gromadzi blisko 30.000 profesjonalistów z 46 krajów. Oferuje przegląd nowości i premier rynkowych oraz trendów w rozwoju branży.

Instalacje 2016

W roku kiedy nie odbywają się targi, na terenie całej Polski realizowany jest projekt INSTALACJE ON TOUR, podczas którego przeprowadzane są eliminacje terenowe do najważniejszego wydarzenia dla instalatorów – Mistrzostw Polski Instalatorów, którego wielki finał ma miejsce w czasie targów INSTALACJE.

Instalacje 2016 

– Targi INSTALACJE zmieniają się co roku. Już w czasie INSTALACJI ON TOUR wprowadziliśmy nową formułę eliminacji – manualne stojaki instalacyjne zastąpiliśmy wirtualną grą. Konkursowe zadanie polega na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w instalacje grzewcze i sanitarne. To nasza odpowiedź na rosnącą popularność wirtualnej rzeczywistości.

Do udziału w targach zapraszamy przede wszystkim instalatorów, projektantów instalacji, architektów, inwestorów i przedstawicieli handlu. Każda z tych grup znajdzie na targach ofertę dla siebie.

Na targowych gości czekać będzie bogaty program wydarzeń towarzyszących – pokazów i konferencji na najważniejsze tematy nurtujące branżę.

Ogromną dawkę emocji dostarczy rywalizacja najlepszych polskich fachowców w dziedzinie instalacji podczas 6. Mistrzostw Polski Instalatorów – mówi Konrad Fleśman, dyrektor targów INSTALACJE.

Instalacje 2016 

Źródło: Targi Instalacje