Optymalny rozmiar, wyższa moc

Maksymalna moc wyjściowa nowego wysokowydajnego modułu Tiger Pro 54p wynosi 415 W, a maksymalna sprawność 21,3%. Wymiary modułu to 1718 mm x 1134 mm. To przyjazne dla instalatora wymiary, które znacznie ułatwiają obsługę i montaż. Co więcej, moduł może być dostosowany do różnych rozmiarów dachów, maksymalizując wykorzystanie powierzchni dachu. Wysokowydajny moduł Tiger Pro 54p jest mniejszy i bardziej elastyczny, a jego moc jest wyższa niż w przypadku konkurencyjnych produktów w tej samej kategorii.

Technologia i design

Jako część serii JinkoSolar Tiger Pro, Tiger Pro 54p wykorzystuje ogniwa w rozmiarze 182 mm x 182 mm. Technologia Multi-Busbar może poprawić wydajność ogniwa o 0,4%, a także ułatwić przepływ elektronów i zmniejszyć ryzyko pęknięć. Okrągły ribbon od Jinko pozwala skutecznie poprawić wykorzystanie światła oraz poprawić estetykę produktu i skutecznie uniknąć odblasków.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, w niektórych regionach, wysokowydajny moduł Tiger Pro 54p jest dostępny w wersji całkowicie czarnej. Czarny podkład i całkowicie czarna rama w połączeniu z okrągłym ribbonem mogą skutecznie zmniejszyć odbicie światła modułów na dachu, zapewniając wybór modułów PV, które łączą wyższą wydajność z elegancką estetyką.

Doskonała kompatybilność z systemem

Wysokowydajny moduł Tiger Pro 54p jest w stanie osiągnąć pełną kompatybilność systemową. Począwszy od drugiej połowy tego roku, główni producenci falowników fotowoltaicznych wprowadzą na rynek produkty o maksymalnym prądzie wejściowym +15A. Wysokowydajny moduł Tiger Pro 54p ma Imp na poziomie 13.48A, co zapewnia doskonałą kompatybilność po stronie systemu, aby usprawnić wdrażanie na globalnym rynku dystrybucji.

Jinko Solar

Dostawca modułów fotowoltaicznych