Energetyka jest dziś istotnym elementem gospodarki naszego kraju, dlatego rozmawiamy o bieżących wyzwaniach stojących przed tym sektorem, ale i o trendach w zmieniającej się architekturze energetycznej. Trendy Energetyczne 2020 to czas na zastanowienie się, jak poszczególne procesy mogą przełożyć się na to, jak będzie wyglądać energetyka za lat pięć, dziesięć lub dwadzieścia. Przyglądamy się też elektromobilności, polskiemu sektorowi offshore wind, wodorowi i jego zielonej stronie, działaniom antysmogowym, fotowoltaice i pompom ciepła oraz ich umiejscowieniu w polityce krajowej i europejskiej. Bądź z nami ONLINE!

Wybierz sposób

Masz trzy sposoby, aby dołączyć do spotkania i bezpłatnie wziąć udział w transmitowanych na żywo Trendach Energetycznych!

1. TUTAJ

III Trendy Energetyczne możesz obejrzeć TUTAJ! Transmisja rozpoczęła się o godzinie 10:00.

2. STRONA INTERNETOWA

Transmisja jest emitowana również na stronie głównej Trendów Energetycznych.

Na oficjalnej stronie internetowej znajdziesz również szczegółowy program, wszystkich prelegentów oraz relację z poprzednich Trendów!

3. FACEBOOK

Trzecim sposobem na dołączenie do transmisji jest strona wydarzenia na Facebooku TUTAJ

Zapisz się na webinary!

Wciąż istnieje możliwość zapisania się na serię webinarów – wirtualnych spotkań z ekspertami.

Webinary odbędą się 28 i 29 października.

28.10.2020 r.

  • 10:00-11:00: Europejski Zielony Ład i Strategia UE integracji systemu energetycznego – Paweł Wróbel | REJESTRACJA – LINK
  • 12:00-13:00: Fala renowacji budynków w UE i Warunki Techniczne 2021- Paweł Wróbel, Paweł Lachman | REJESTRACJA – LINK
  • 14:00-15:00: Instalacje PV dla firm w świetle nowych przepisów ppoż – Krzysztof Grobel | REJESTRACJA – LINK

29.10.2020 r.

  • 10:00-11:00: Ile fotowoltaiki może realnie przyjąć polski system elektroenergetyczny? – Piotr Rudyszyn | REJESTRACJA – LINK

Dołącz do transmisji!

Energia to nasza codzienność – nasze życie, komfort, potrzeby. Żyjemy w czasach transformacji, kiedy nic nie jest stałe, a to co wczoraj było nowoczesne, dziś może już nie spełniać naszych oczekiwań. Zastępujemy tradycyjne źródła energii nowymi, nie tylko z uwagi na ich energooszczędność, ale także nasz komfort – czystość otaczającego nas środowiska, zmniejszenie naszego bezpośredniego zaangażowania czy wreszcie możliwość swobodnego zarządzania dostępnymi systemami. Podczas III Trendów Energetycznych, mówimy właśnie o trendach – o tym co się zmienia, jak przygotować się na wyzwania i jak zyskać poczucie bezpieczeństwa z dobrze wykonanej i zarządzanej inwestycji.

Dołącz do transmisji już teraz!

Redakcja GLOBEnergia