Trendy Energetyczne i Budowlane – TRWA TRANSMISJA

Poznaj wyzwania branży energetyki odnawialnej i budowlanej! TRWA TRANSMISJA TRENDÓW ENERGETYCZNYCH i TRENDÓW BUDOWLANYCH. Spotkaj się z nami online!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia
Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Podziel się

TRENDY ENERGETYCZNE

W historii nowoczesnej jeszcze nigdy tak wiele nie zależało od energii. Czasy, w których żyjemy pokazały, jak bardzo ważna jest dywersyfikacja dostaw surowców i energii. Sytuacja geopolityczna, wojna, pandemia, blokady portów morskich, globalne ocieplenie, walka ze zmianami klimatu – wszystkie najgorętsze tematy skupiają się właśnie na niej – energii. I właśnie od niej wszystko będzie zależeć.

Czy to koniec paliw kopalnych? Czy będziemy kontynuować kurs w kierunku rozwoju odnawialnych źródeł energii, a może przeorganizujemy nasze plany? A co z energetyką jądrową? Znajdź odpowiedzi i spotkaj się ze specjalistami i ekspertami w swoich dziedzinach! TRWA TRANSMISJA!

TRENDY BUDOWLANE 2022

W tym roku jeszcze bliżej przyglądamy się polskiemu budownictwu. Równocześnie z Trendami Energetycznymi odbywa się bowiem I Kongres TRENDY BUDOWLANE! Trendy Budowlane to doskonała okazja do tego, by spotkać się ze specjalistami z branży budowlanej, poznać ważne strategie i plany. To źródło wiedzy dla architektów, projektantów i inżynierów budowlanych. ZOBACZ NA ŻYWO!

Zobacz również