Trójfazowy falownik hybrydowy Sunny Tripower Smart Energy – serce każdego domu!

Hybrydowy falownik Sunny Tripower Smart Energy to kompaktowe rozwiązanie 2 w 1 do zasilania domu energią ze słońca. Trójfazowy falownik hybrydowy od SMA pozwala właścicielom instalacji na wytwarzanie, magazynowanie i wykorzystywanie prądu ze słońca w prostszy i wygodniejszy sposób niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki zintegrowanej funkcji zasilania awaryjnego zapewnia zasilanie także w przypadku awarii publicznej sieci elektroenergetycznej. Sunny Tripower Smart Energy ze sprzężeniem DC występuje w czterech klasach mocy – 5 kW, 6 kW, 8 kW oraz 10 kW.

Zdjęcie autora: SMA
Zdjęcie autora: SMA

SMA

Producent falowników fotowoltaicznych

Podziel się

Instalacje fotowoltaiczne z Sunny Tripower Smart Energy można w dowolnym momencie rozbudować modułowo. Pozwala to na zintegrowanie z systemem dodatkowych rozwiązań np. do ładowania pojazdów elektrycznych lub pompy ciepła. Dzięki SMA Energy System Home można wdrażać kompleksowe i inteligentne systemy energetyczne – a wszystko to z wykorzystaniem dopasowanych podzespołów pochodzących od jednego producenta. SMA Energy System Home to narzędzie, które pomoże w praktycznym wykorzystaniu jak największej ilości energii wytworzonej przez instalację fotowoltaiczną. Praca urządzeń domowych może być zaplanowana automatycznie na okresy, w trakcie których instalacja fotowoltaiczna dostarcza wystarczającą ilość energii ze słońca. Dzięki temu maksymalna ilość energii jest dostarczana dokładnie tam, gdzie jest potrzebna.

Zdalną obsługę urządzeń gospodarstwa domowego zapewnia Sunny Home Manager 2.0., który monitoruje wszystkie przepływy energii w gospodarstwie domowym i steruje urządzeniami gospodarstwa domowego w taki sposób, aby osiągnąć najlepsze możliwe wykorzystanie prądu ze słońca.

W ramach systemu dostępne są również inteligentne usługi takie jak SMA Smart Connected czy SMA ShadeFix. SMA Smart Connected to bezpłatny system monitorowania falowników, który automatycznie monitoruje falownik, a w razie potrzeby niezwłocznie rozpoczyna procedurę usuwania błędów. SMA ShadeFix to zintegrowane oprogramowanie do falowników, które w każdej sytuacji optymalizuje uzysk z instalacji fotowoltaicznych, także w przypadku zacienienia.

Jakie korzyści oferuje Sunny Tripower Smart Energy?

·        Instalacja bez otwierania pokrywy

·        Intuicyjne uruchamianie za pomocą smartfona z aplikacją 360° od SMA

·        Rozwiązanie 2 w 1: oszczędza miejsce i czas

·        Wszechstronność zastosowań: w nowych systemach i do rozbudowy istniejących systemów o zasobniki energii

·        Obecnie kompatybilne z akumulatorami wysokiego napięcia producenta BYD

·        10 lat gwarancji pod warunkiem rejestracji produktu

·        Bez wentylatora: cicha praca i niewielkie nakłady na konserwację

·        2 układy śledzenia punktu MPP

·        150% przewymiarowania po stronie DC

Zobacz również