Od 10 marca trwają targi ISH we Frankfurcie. Dzisiaj, 12 marca odbywa się konferencja prasowa Viessmann.

 

Przedstawiciele firmy prezentują najnowsze rozwiązania w systemach grzewczych. Firma stawia na nowoczesne systemy hybrydowe. Do produktów hybrydowych składających się z pompy ciepła i kotła gazowe dołączyły urządzenia oparte na pompie ciepła i kotle olejowym – linia produktów Vitocaldens
Co ważne te hybrydowe urządzenia nie tylko optymalizują pracę automatycznie w zależności od temperatury zewnętrznej  i zapewniają wysokie bezpieczeństwo pracy, ale również w zależności od ceny paliwa!
Więcej informacji wkrótce.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Viessmann Hala 8, Stanowisko F96/G94

Organizowane co dwa lata targi ISH to okazja do zaprezentowania nowatorskich rozwiązań. W segmencie techniki energetycznej i klimatyzacyjnej przedstawione są z kolei ekologiczne i energooszczędne technologie: nowoczesne i innowatorskie systemy ogrzewania oraz klimatyzacji budynku, które zapewniają wykorzystywanie energii odnawialnej. W formule targów po raz pierwszy została wprowadzona koncepcja kraju partnerskiego. W tym roku została nim Polska.  Z tego też względu, podczas inauguracji wydarzenia obecna była wiceminister Grażyna Henclewska.

Więcej informacji o targach ISH tutaj