Okazją do zapoznania się z dostępnymi technologiami i do zadania nurtujących pytań będzie kolejna, ósma już edycja Forum Pomp Ciepła, 5 marca 2015 podczas Forum Technologicznego GLOBEnergia w Kielcach. Grzanie i chłodzenie, kwestie dolnego i górnego źródła, instalacje hybrydowe, wreszcie aspekty związane z ekonomiką instalacji i jej użytkowania to tematy wiodące konferencji. W jednym miejscu, o jednej porze zgromadzimy inwestorów, instalatorów, dostawców, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką systemów grzewczych i chłodzących.
Co więcej, jest to jedyna okazja do zdobycia Certyfikatu uczestnictwa w Forum Pomp Ciepła oraz materiałów dotyczących budownictwa energooszczędnego w formacie PDF.
Forum Technologiczne redakcji GLOBEnergia 5-6 marca 2015  w Kielcach to okazja do przygotowania się na zmieniający się rynek instalacji odnawialnych źródeł energii. W ramach tego dwudniowego wydarzenia odbędzie się 5 marca VIII FORUM POMP CIEPŁA,  6 marca VI FORUM SOLAR+. Przez dwa dni eksperci będą czuwać w ramach PASAŻU ENERGETYCZNEGO, grupy stoisk redakcji GLOBENERGIA i odpowiadać na pytania od zainteresowanych.
5 marca 2015, VIII Forum POMP CIEPŁA  „Technologie i rynek 2015”,
Kielce, strefa Pasażu Energetycznego GLOBEnergia,
Rejestracja: http://globenergia.pl/forumpompciepla