100 lat tradycji produkcji systemów grzewczych i chłodniczych, profesjonalne doradztwo i kompleksowe wsparcie techniczne – to gwarancja najwyższych standardów reprezentowanych przez firmę Viessmann. Za rozwojem wysokiej klasy produktów stoi wykwalifikowana kadra.

Kadra

Firma Viessmann stawia na indywidualny rozwój swoich pracowników. Tylko wysoko wykwalifikowany fachowiec będzie w stanie wyjść naprzeciw wysokim oczekiwaniom klientów. Współpraca młodych i doświadczonych owocuje innowacyjnymi i niestandardowymi pomysłami, które nie od dziś wyznaczają światowe trendy.

Hasło na 100-lecie – digitalizacja

Wysoka jakość to przede wszystkim precyzyjne wykonanie i niezawodność. Urządzenia firmy Viessmann są technologią jutra – już w tej chwili oferują najnowocześniejsze rozwiązania cyfrowe – niespotykane u konkurencji.

Ochrona środowiska

Czynne uczestnictwo w lokalnych projektach na rzecz poprawy jakości powietrza, wdrażanie ekologicznych i energooszczędnych przedsięwzięć jest wyrazem najwyższej troski o zdrowie ludzi i stan środowiska. Firma Viessmann wspiera inicjatywy proekologiczne poprzez termomodernizację istniejących systemów grzewczych oraz wprowadzanie rozwiązań z sektora odnawialnych źródeł energii. W ofercie firmy znajdują się również kompleksowe systemy fotowoltaiczne, które są elementem sieci Smart Grid.

Lider

Zatrudniając zespół doświadczonych, otwartych na nowe rozwiązania fachowców firma Viessmann osiąga cele niedostępne dla innych. Innowacyjność pozwala na ciągłe udoskonalanie produktów, które i tak już stanowią czołówkę na rynku.

źródło: Viessmann

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych