Viessmann dziękuje za wspólną zabawę

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

viessmann 3

Piękna pogoda i bogaty program sprawiły, że wokół Przedstawicielstw firmy Viessmann w Polsce do południa zgromadzili się licznie Instalatorzy z rodzinami.

Na przybyłych gości czekały niespodzianki: sportowe, rekreacyjne, edukacyjne i kulinarne.

Nie zabrakło też Partnerów biznesowych tj. firm: AQUAHOME i PGNIG, którzy zaprezentowali swoje produkty i przygotowały upominki w konkursach.

Sportowa rywalizacja i wspaniały rodzinny doping towarzyszył rozegranym zawodom mega siatkówki. Wśród najmłodszych cieszyła się specjalnie przygotowana „ścieżka energetyczna” pełna konkursów i zabaw, zjazdy na dmuchanej zjeżdżalni, pokaz kulinarny z rodzinnym konkursem, warsztaty plastyczne, czy też energetyzujący taniec Zumby.

Prowadzone w trakcie Pikników szkolenia oraz zawody wiedzy i umiejętności serwisowych skupiły blisko 300 Instalatorów zainteresowanych poznaniem najnowszych urządzeń z programu produkcji firmy Viessmann.

Finał pikników w Polsce zgromadził ponad 1000 osób, a zwłaszcza tych, którzy czekali z niecierpliwością na rozlosowanie nagród finałowych w loterii z zgromadzonych kuponów ze ścieżki energetycznej.

Patronat medialny nad imprezami objęły wydawnictwa: GLOBEnergia, Instalreporter, Murator, Polski Instalator.

viessmann 2
viessmann 4viessmann 5
viessmann 6viessmann 7
viessmann 8viessmann 9

Źródło: Viessmann