Skontaktuj się ze sprawdzonym Partnerem i powierz nam wszystkie formalności związane z likwidacją pieca. Oferujemy nowoczesne systemy grzewcze, zapewniające wygodę i bezpieczeństwo eksploatacji.

 
Fatalna jakość powietrza to nie tylko temat dla mediów, czy dyskusji w towarzystwie znajomych. Stan zanieczyszczenia powietrza to przede wszystkim sprawa naszego zdrowia, ale także coś, na co mamy wpływ. Dlatego Gmina Wrocław przystąpiła do programu KAWKA – dotacji do wymiany pieców węglowych.
 
Urząd Miasta Wrocław dotuje w 70% wymianę starych palenisk węglowych na urządzenia ekologiczne np. nowoczesne, wysokosprawne kotły gazowe kondensacyjne. O dopłatę mogą ubiegać się nie tylko właściciele mieszkań, lecz także przedsiębiorcy, wspólnoty mieszkaniowe, czy osoby prawne.
Skontaktuj się ze sprawdzonym Partnerem i powierz nam wszystkie formalności związane z likwidacją pieca. Oferujemy nowoczesne systemy grzewcze, zapewniające wygodę i bezpieczeństwo eksploatacji.


Jak uzyskać dotację?
Zadzwoń na 24h infolinię a nasi specjaliści udzielą pełnej informację o programie 801 080 124

lub zostaw dane kontaktowe – oddzwonimy w dogodnym terminie.


 
Urządzenia gazowe są bardziej ekologiczne i ekonomiczne. Wymiana pieca gwarantuje nie tylko niższe rachunki za ogrzewanie w przyszłości, zdrowie i świadomość, że właściciele nie przyczyniają się do zatruwania miasta, ale również wyższy komfort życia: brak obowiązku codziennego noszenia ciężkiego węgla, czy miału, mniej czasu spędzonego na sprzątaniu piwnicy czy kotłowi. Dotyczy to szczególnie osób starszych i samotnych.
Wymiana systemu grzewczego gwarantuje również pełną opiekę specjalistów w kwestii montażu urządzenia, jego serwisowania i naprawy. Jeśli mamy wątpliwości, jakie rozwiązanie sprawdziłoby się najlepiej w konkretnym przypadku – zachęcamy do kontaktu z ekspertami, którzy nie tylko dokonają bezpłatnego audytu oraz dobiorą odpowiednie urządzenia, ale przede wszystkim pomogą przejść całą procedurę związaną z formalnościami przy pozyskaniu dotacji na wymianę pieca. Dotacja może pokryć nawet 70% kosztów instalacji.
 
Źródło: Viessmann Polska