Viessmann – realizujemy przedsięwzięcia z Programu Czyste Powietrze!

Zdjęcie autora: Viessmann Polska

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych

Od początku września w całej Polsce ruszył zapowiadany projekt rządowy "Program Czyste powietrze", w którym gminy zapewniają dofinansowanie nowych źródeł ciepła i termomodernizacji budynków jednorodzinnych.

Program skierowany jest do osób fizycznych, będących właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

Czyste powietrze – Viessmann w gotowości!

Viessmann informuje, że w ofercie znajduje się pełna gama gotowych rozwiązań w zakresie modernizacji lub wykonania nowoczesnych instalacji grzewczych, spełniających szczegółowe warunki i wymogi programu Czyste Powietrze. Marka przypomina również, że dotacje i pożyczki będą udzielane za pośrednictwem Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Dlaczego warto się skontaktować z Viessmann?

Według oficjalnych informacji, zainteresowani programem Czyste Powietrze znajdą w Viessmann kompleksową pomoc. Specjaliści Viessmann:

  • pomagają przy wypełnianiu wniosków
  • proponują sprawdzoną technologię spełniająca wymagania programu
  • zaoferują dobór urządzeń i kompleksowe wykonanie instalacji grzewczej

Ponadto, Viessmann jest firmą stabilną, która działa na polskim rynku od wielu lat. Zapewnia profesjonalny serwis i wsparcie techniczne.

Szczegóły oferty Viessmann w temacie Czystego Powietrza: TUTAJ


Rok Pomp Ciepła, więc kilka nowości

Vitocal 262-A. Źródło: Viessmann

Viessmann informuje równocześnie o kilku nowościach produktowych w ofercie. Są to m. in. nowe, dostosowane do potrzeb rynku ceny gruntowych pomp ciepła z serii Vitocal G oraz nowe produkty w ofercie pomp ciepła:

  • Pompa ciepła Vitocal 060-A typ T0E (z grzałką) o pojemności 180 litrów uzupełnia dotychczasową ofertę tej pompy o pojemności 254/251 litrów
  • Nowa pompa ciepła do podgrzewu c.w.u. Vitocal 262-A -strona 41; zastępuje dotychczasową pompę Vitocal 161-A:
    – typ T2H do pracy hybrydowej z innym źródłem ciepła np. kotłem,
    – typ T2E ze zintegrowaną grzałką elektryczną o mocy 1,5 kW.
  • Nowa, kompaktowa pompa ciepła powietrze-woda Vitocal 222-Atypu Monoblok ze zintegrowanym zasobnikiem wody użytkowej o pojemności 220 litrów.

Więcej nowości produktowych w ofercie Viessmann: TUTAJ

Zobacz również