Viessmann Truck – jesienny rozkład jazdy

Viessmann wraz z Fundacją Świadomi Klimatu zaprasza na cykl imprez w całej Polsce. Między 15 a 21 września w Krakowie, Toruniu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Łodzi będzie można wziąć udział w prezentacji najnowszych produktów i otrzymać darmową pomoc w zakresie dofinansowania.

Zdjęcie autora: Viessmann Polska
Zdjęcie autora: Viessmann Polska

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych
viessmann

Podziel się

Już niebawem VIESSMANN TRUCK  ruszy w trasę. To markowy pojazd szkoleniowy, w którym będzie można  zobaczyć najnowsze ekologiczne produkty firmy Viessmann.

Należą do nich najnowsze pompy ciepła, oczyszczacze powietrza, stacje uzdatniania wody i wiele innych. Będzie można przetestować również prezentowany na ostatnich

Targach ISH we Frankfurcie system Viessmann Invisible.

Darmowe konsultacje

Na odwiedzających będą czekać eksperci gotowi udzielić darmowej pomocy w zakresie dofinansowania wymiany źródeł ciepła, termomodernizacji budynków oraz montażu

instalacji fotowoltaicznych. Ponadto Viessmann chętnie udzieli wsparcia w wypełnianiu wniosków w

ramach Programu Czyste Powietrze. Do dyspozycji gości w punkcie informacyjno – konsultacyjnym będą audytorzy energetyczni ze Zrzeszenia Audytorów Energetycznych oraz Ekodoradcy.  Udział w wydarzeniu jest w pełni darmowy. 

Rozkład jazdy

15.09 Wrocław   Centrala Viessmann Karkonoska 65

16.09 Kraków     Centrum Handlowe ZAKOPIANKA

17.09 Warszawa STADION NARODOWY BŁONIA (Narodowy Dzień Sportu)

18.09 Toruń        Centrum Handlowe NOWE BIELANY

19.09 Gdańsk     Centrum Handlowe PRZYMORZE

20.09 Łódź          Centrum Handlowe – MANUFAKTURA

21.09 Poznań       Politechnika Poznańska, Centrum Mechatroniki, Biomechaniki i Nanoinżynierii 

Fundacja Świadomi Klimatu

Projekt realizowany jest we współpracy z Fundacją Świadomi Klimatu. Fundacja zajmuje się wspieraniem działalności na rzecz zainicjowania procesu zmian gospodarczych, cywilizacyjnych i kulturowych, by stworzyć ludziom warunki do prowadzenia zdrowego trybu życia w zdrowym środowisku naturalnym.

Świadomi Klimatu zajmują się propagowaniem wiedzy za pośrednictwem konferencji naukowych, seminariów, sympozjów, spotkań, wykładów, obozów edukacyjnych, warsztatów, wystaw, ekspozycji i targów i innych przedsięwzięć o charakterze edukacyjnym i popularyzatorskim.

Opracowują również i plany w zakresie jego ochrony, dokumentację przyrodniczą, opinie raporty o stanie środowiska oraz ekspertyzy.
Podczas organizowanych wydarzeń promują nowe rozwiązania proekologiczne, oparte na OZE - zwłaszcza na energii słonecznej i geotermalnej.