Już kolejny rok z rzędu, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Dolnego Śląska. Jako jedna z nich została uznana firma Viessmann, która otrzymała wyróżnienie w kategorii Najbardziej Efektywny Pracodawca. Kapituła konkursu zwróciła uwagę na wyniki finansowe firmy, jej potencjał innowacyjny i rozwojowy, wysoki standard pracy, politykę prorozwojową oraz prorodzinną.

Bardzo się cieszymy, że już kolejny raz w tym roku, firma Viessmann otrzymała tytuł nawiązujący do zarządzania, standardów pracy i polityki kadrowej. Firma to ludzie, którzy ją tworzą – to przesłanie towarzyszy firmie Viessmann od początku jej istnienia w Polsce i nie zmienia się również w tak ciężkim dla pracodawców i pracowników czasie, jakim jest epidemia COVID-19. Od początku epidemii wspieramy swoich pracowników, dbając o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Pragnę podziękować Pracownikom za zaufanie, lojalność oraz codzienne zaangażowanie w rozwój marki Viessmann! – mówi Sebastian Walerysiak, Prezes Viessmann Sp. z o.o.

Wręczenie nagród

Ze względu na pandemię COVID-19 zamiast uroczystej gali we Wrocławiu nagrody wręczono podczas wirtualnej transmisji. Nagrody w projekcie Dobra Firma przyznaje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

Kluczem do sukcesu firmy są przyjazne warunki zatrudnienia, – mówi Beata Pazdyk, Dyrektor Personalny.

Jak powiedziała Pani Beata, firma Viessmann od wielu lat stawia na silny rozwój kadry poprzez wspomaganie i motywowanie pracowników do podnoszenia i rozwijania swoich kompetencji technicznych, menadżerskich, sprzedażowych oraz językowych. Dzięki temu procesowi udało się połączyć realizację celów biznesowych firmy z celami rozwojowymi pracowników.

 

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych