Viessmann zaprasza instalatorów do współpracy!

Zdjęcie autora: Viessmann Polska

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych

Firma gwarantuje swoim Partnerom Handlowym wsparcie w procesie montażu oraz sprzedaży systemów grzewczych. Wśród nich Viessmann oferuje między innymi instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła.

Obecnie firma zachęca do współpracy instalatorów, którzy ze względu na wzmożone prace montażowe popularnych pomp ciepła powinni posiadać uprawnienia f-gazowe.

Jakie są korzyści ze współpracy z firmą Viessmann?

  • wsparcie specjalistów Viessmann - infolinia 24 h
  • aktualna wiedzę i szkolenia na temat instalacji, technologii i najnowszych trendów w branży grzewcze
  • dostęp do innowacyjnych, nagradzanych na całym świecie technologii
  • warunki współpracy ustalane indywidualnie
  • stałe rabaty i oferty specjalne

Viessmann oferuje pełną gamę gotowych rozwiązań w zakresie modernizacji lub wykonania nowoczesnych instalacji grzewczych, spełniających szczegółowe warunki i wymogi programu "Czyste powietrze". Dotacje i pożyczki będą udzielane za pośrednictwem Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

O firmie

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12 100 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,37 mld euro.

Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 55 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

Viessmann, jako firma rodzinna, zwraca szczególną uwagę na odpowiedzialne i długofalowe działania. Zrównoważony rozwój jest mocno zakorzeniony w zasadach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Zrównoważony rozwój oznacza dla firmy Viessmann osiągnięcie idealnej harmonii pomiędzy ekonomią, ekologią i odpowiedzialnością społeczną w całym przedsiębiorstwie, tak aby sprostać aktualnym potrzebom, nie oddziałując jednocześnie negatywnie na warunki życia przyszłych pokoleń.

Jako pionier w zakresie działalności na rzecz środowiska, jednocześnie nadający tempo rozwojowi branży grzewczej, już od dziesięcioleci firma Viessmann dostarcza systemy grzewcze o wyjątkowo niskiej emisji substancji szkodliwych i dużej sprawności energetycznej. Chodzi zarówno o systemy olejowe i gazowe oraz systemy solarne, instalacje paleniskowe opalane drewnem i pompy ciepła. Wiele rozwiązań firmy Viessmann to kamienie milowe w rozwoju techniki grzewczej.

Zobacz również