Kompaktowa pompa ciepła Vitocal 060-A typu monoblok została wyposażona we wszystkie komponenty służące do efektywnego podgrzewania ciepłej wody.

 
W jednej obudowie obok modułu pompy ciepła (typu WWKS) znajduje się zasobnik cieplej wody użytkowej o pojemności 250 litrów, regulator, grzałka elektryczna i wężownica do współpracy z instalacją solarną lub innym źródłem ciepła np. kotłem grzewczym na gaz.
 
Vitocal 060-A może wykorzystywać zarówno powietrze zewnętrzne jak i powietrze obiegowe do wydajnego i ekonomicznego podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Dzięki temu można ją stosować w nowych i już istniejących domach jednorodzinnych.
 
Bogate możliwości ustawień parametrów regulatora.
Pompa ciepła Vitocal 060-A jest wstępnie zaprogramowana fabrycznie i tym samym od razu gotowa do pracy. Ustawienia te mogą być jednak indywidualnie zmieniane za pomocą modułu sterowania regulatora.
 
W prosty i łatwy sposób można zmienić wymaganą temperaturę ciepłej wody użytkowej oraz zaprogramować czasy pracy w zależności od zapotrzebowania na wodę lub np.: zmiennej ceny prądu w ciągu dnia w zależności od obowiązującej taryfy.
 
Dostępne modele z grzalką elektryczną (WWK) lub wężownicą do współpracy z drugim źrółem ciepła (WWKS)

Więcej informacji o pompie ciepła Vitocal 060-A – TUTAJ


 

 Źródło: Viessmann