Bezpłatne szkolenie online : Dom plusenergetyczny – czy warto projektować „Dom bez rachunków”?, skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką. Odbędzie się 7 listopada 2019 roku o godz. 11:00. Szkolenie poprowadzi Paweł Lachman – prezes PORTPC

Termin: 07.11.2019 godz. 11:00

Szkolenie on-line: wymagana rejestracja
Prowadzący szkolenie: Paweł Lachman
Tytuł prezentacji: Dom plus-energetyczny – czy warto projektować „Dom bez rachunków”

Program szkolenia:

• Jak zaprojektować dom jednorodzinny, w którym koszty ogrzewania, ciepłej wody, chłodzenia oraz energii elektrycznej wynoszą około 200 zł rocznie?
• Jak dobrać elementy w „Domu bez rachunków”?
• Na co zwrócić uwagę od strony projektowej?
• Przykłady budynków plus – energetycznych w Polsce

Informacja o webinarium: http://bit.ly/2nXmvMb

Rejestracja na webinarium pod linkiem: http://bit.ly/2MMa4eo

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.
** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.
Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl

Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła

Polska Organizacja Rozwoju Pomp Ciepła (PORT PC) jest stowarzyszeniem branżowym, którego celem jest wzmocnienie wizerunku technologii pomp ciepła poprzez stworzenie systemu zarządzania jakością, opracowanie i wdrożenie standardów technicznych oraz certyfikowanie i przeprowadzanie profesjonalnych porad technicznych na europejskim rynku. poziom uznany w skali europejskiej. PORTPC od 2012 roku jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Pomp Ciepła (EHPA) z siedzibą w Brukseli. Ponadto współpracuje z europejskimi organizacjami branżowymi, w tym z niemieckim BWP i niemieckim stowarzyszeniem inżynierów VDI.

Więcej informacji na stronie: www.portpc.pl

PORT PC

Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła