Wielka Integracja Branży PV!

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV zaprasza Was na Wielką Integrację Branży PV – Big PV Party! Spotkanie odbędzie się już 5 października w Mszczonowie, niedaleko Warszawy. Zapisz się, by uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu, jakiego jeszcze nie było, które połączy branżę w towarzyskiej atmosferze i otworzy nowe możliwości kontaktów.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Podziel się

Debaty o biznesie i nie tylko oraz zabawy! Podczas wydarzenia zostanie wyłoniony pierwszy Mistrz Polski branży PV w FIFA na PS4!

To wydarzenie nie jest typową konferencją czy targami – jest czymś znacznie więcej! Dwie części integracji, które przygotował dla Was SBF, zapewnią fascynującą rozrywkę i inspirujące spotkania.

W pierwszej części czekają na Was pasjonujące debaty i rozmowy z wyjątkowymi gośćmi. Pojawi się również okazja, aby spotkać się ze sportowcami, podróżnikami i innymi inspirującymi osobami. To doskonałe miejsce, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i nawiązać nowe, ciekawe relacje, wymienić się wiedzą i przeprowadzić dyskusje.

Michał Woroch - polski fotograf, podróżnik, wydawca - gościem specjalnym BIG PV PARTY
Adam Kszczot - polski lekkoatleta - gościem specjalnym BIG PV PARTY

Ale to nie koniec atrakcji! Druga część integracji to wyjątkowy bankiet, który zostanie połączony z I Mistrzostwami Polski w e-gamingu branży PV. Tak, dobrze słyszycie! Będziecie mieli okazję wziąć udział w emocjonujących rozgrywkach i poczuć prawdziwą atmosferę rywalizacji.

Warto wiedzieć, że liczba miejsc na to wydarzenie jest ograniczona do 150 osób! Dzięki temu zostanie utrzymana kameralna atmosfera, która umożliwi większą interakcję i jeszcze lepszą zabawę. Ta integracja daje niepowtarzalną okazję spotkania przedstawicieli innych firm z branży fotowoltaicznej, jak również możliwość poznania nowych, inspirujących osób i przede wszystkim świetnej zabawy!

Bądźcie gotowi na niezapomniane chwile, pełne integracji, networkingu i rozrywki!

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia