Hot Points Club to system wsparcia dedykowany dla najlepszych instalatorów. W ramach programu instalatorzy zbierają punkty instalując produkty Galmet. Punkty rejestruje się na indywidualnych profilach instalatorów. W programie premiowana jest instalacja produktów z wszystkich grup asortymentów Galmet. Punkty wymieniane są na atrakcyjne nagrody. Najaktywniejsi instalatorzy biorą udział w finale.

Kolejna edycja programu zakończona!

Tegoroczne podsumowanie było bardzo wyjątkowe ze względu na podwójne świętowanie HPC 2019 i 2020. Takie wyzwania pozwalają organizatorom tylko rozwinąć skrzydła i zapewnić moc atrakcji, które zrekompensują poprzedni, pandemiczny rok.

W tym roku spotkanie odbyło się w niezwykle klimatycznym miejscu – Pałacu Izbicko. Niepowtarzalna atmosfera towarzyszyła każdego dnia ponieważ agenda wyjazdu była bardzo przemyślana i dostosowana zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.
Urokliwe miejsce, emocjonujące wrażenia, odrobina zdrowej rywalizacji, tańce, a przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy przyjechali z całej Polski, aby świętować Wielki Finał programu Hot Points Club 2019 i 2020.

„To już kolejna edycja programu HPC, którą podsumowujemy wielką fetą. Zaprosiliśmy na nią najbardziej zaangażowanych uczestników z osobami towarzyszącymi. Jednak zawsze podkreślam szczególną zaletę tego spotkania jaką jest możliwość wymiany doświadczeń między instalatorami z całej Polski” – mówi Dyrektor handlowy Galmet – Sławomir Ociepa dopowiadając, że Kolejny Wielki Finał konkursu będzie jeszcze bardziej niezwykły ze względu na 40-te urodziny firmy, które Galmet świętował będzie w 2022 roku.

Trzy dni pełne pozytywnej adrenaliny. Niecodzienna jazda samochodami terenowymi na torze Off road, jazda Lamborghini Gallardo na torze Silesia Ring, gdzie prędkość i fantazja nikogo nie ograniczała, wieczór w stylu Casino Royal, który na chwilę pozwolił się zatracić i poczuć adrenalinę zaklętą w cyfrach oraz towarzystwo Bilguuna Ariunbaatar dopełniło całodniowe emocje.

Galmet | Tworzymy rzeczy mądre

Polski producent urządzeń grzewczych