W sklepie GLOBEnergia jest już dostępne najnowsze wydanie kwartalnika GLOBEnergia, a w nim aż 6 stron poświęconych na wielki raport dotyczący Programu Czyste Powietrze!

Raport przygotowany przez redakcję Termomodernizacja we współpracy z Redakcją GLOBEnergia to czytelne i skondensowane informacje o zasadach programu, wszystkich kosztach i formalnościach. Napisane w przystępny i prosty sposób.

Raport zawiera zestawienia tabelaryczne, przykłady obliczeniowe, porady i sugestie. Prowadzi czytelnika od podstawowych informacji, po praktyczne wskazówki co do zasad składania wniosku, określenia zakresu podstawowych prac termomodernizacyjnych po opcje wyboru sposobu rozliczania i wypłacania funduszy!


RAPORT o Programie Czyste Powietrze to 6 stron informacji w formie porad, wskazówek, przykładów obliczeniowych i tabel!

Wydanie dostępne w wersji PDF – TUTAJ


Raport: Przejrzyście przedstawione informacje!

Tabele i wyróżnienia

Wskazówki oraz przykłady obliczeniowe

O programie Czyste Powietrze

Program Czyste Powietrze to pierwszy program w skali kraju dający możliwość uzyskania wsparcia finansowego na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysokoemisyjnego kotła grzewczego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych.

Jest to ogromna szansa w przypadku budynków istniejących, aby wykonać kompleksową modernizację energetyczną domu dotyczącą zmniejszenia energochłonności budynku (ocieplenie ścian, wymiana okien i drzwi, modernizacja instalacji c.o. i c.w.u., montaż instalacji wentylacyjnej z odzyskiem ciepła). Program swym zasięgiem obejmuje cały kraj.

Redakcja GLOBEnergia