Aktualności Aktualności

Wiosenna obniżka cen na termach!

Zdjęcie autora: Anna Chmurzyńska

Anna Chmurzyńska

Termalni.pl

Powoli kończy się sezon narciarski, jednak wiosna wcale nie oznacza nudy! Już dziś warto zadbać o zdrowie oraz zrelaksować się na basenach termalnych.
Wraz z zakończeniem ferii rozpoczął się sezon niski na termach. Portal Termalni.pl przygotował dla Państwa zestawienie obowiązujących od początku marca cen na basenach termalnych.
Informacje pochodzą z oficjalnych stron internetowych kompleksów basenów termalnych.

W porównaniu do okresu ferii ceny biletów godzinnych spadły o 3 zł, biletów 2,5 godzinnych o 6 zł, zaś całodziennych – o 10 zł. Tańszy jest także bilet rodzinny – zamiast 117 zł, zapłacimy 99 zł za 2,5 godziny.

Chochołowskie Termy

Fot Termy Chochołowskie

Od 1 marca do początku wakacji (23.06) w Chochołowskich Termach obowiązuje cennik sezonu niskiego. Wyjątkami są okresy świąt wielkanocnych: 30.03 – 03.04, majówka: 28.04 – 06.05, Boże Ciało: 31.05 – 03.06, kiedy za bilety będziemy musieli zapłacić więcej.

Największą zmianą jest brak biletów z limitem czasowym, podczas sezonu wysokiego do wyboru mamy bilety 3 godzinne oraz całodzienne. Cena biletów całodziennych normalnych spadła z 85 zł do 55 – 69 zł w zależności od dnia tygodnia. Dzieci do 13 roku życia za cały dzień zabawy na termach zapłacą 35 – 45 zł zamiast 55 zł, zaś seniorzy 45 – 55 zł (zamiast 69 zł). Znacznie potaniały także bilety rodzinne. Podczas ferii rodzina 2+1 płaciła za bilet całodzienny 220 zł a rodzina 2+2 – 249 zł.

Gorący Potok

Kompleks w Gorącym Potoku nie zmieniał cen biletów podczas ferii.
Obowiązuje następujący cennik:

Terma Bania

Terma Bania również przywitała nadejście wiosny spadkiem cen biletów w tygodniu, cena biletów weekendowych pozostaje taka sama jak podczas ferii. Nie ma także możliwości zakupu biletu 4,5 godzinnego, do wyboru są jedynie bilety 2 – godzinne oraz całodzienne. Cennik do Strefy Zabawy jest następujący:

Obniżce uległy także bilety całodzienne. Dorośli za bilet bez limitu zapłacą 75 – 95 zł (w zależności od dnia tygodnia) zamiast 105 zł, dzieci do 13 roku życia: 55 – 65 zł zamiast 70 zł zaś seniorzy: 65 - 79 zł zamiast 85 zł
W Strefie Zabawy i Relaksu, Saunarium, Strefie Saunarium i Relaksu oraz dla biletów typu OPEN obowiązuje inny cennik.

Termy BUKOVINA

Ceny biletów w Termie BUKOVINA również spadły. Bilet 35 – cio minutowy został zastąpiony 45 – cio minutowym.


Podczas ferii bilet normalny 35 – cio minutowy kosztował 29 zł, dziecięcy – 19 zł a seniorski – 21 zł. Bilety 3,5 godzinne zostały zastąpione tańszymi, 4 godzinnymi. Dorośli za 4 godziny zabawy zapłacą 59 zl zamiast 69 zł za krótszy okres czasu, bilet dla dzieci i seniorów jest o 5 zł tańszy. Mniej zapłacimy także za bilety całodzienne oraz rodzinne.

Termy Szaflary

Termy Szaflary nie podniosły cen biletów na okres ferii i nadal obowiązuje następujący cennik:

Termy Cieplickie

Termy Cieplickie nie podnosiły cen biletów na okres ferii. Obecnie obowiązuje następujący cennik.

Termy Uniejów

Fot. Termy Uniejów

Po zakończeniu okresu ferii, w Termach Uniejów w marcu i kwietniu obowiązuje następujący cennik:


Nowością w cenniku Term Uniejów jest wprowadzenie dodatkowej taryfy dla dni ustawowo wolnych od pracy oraz świąt. Jest to czwarta taryfa obok obowiązujących w dni robocze (poniedziałek - piątek) w godzinach 10:00 – 16:00 oraz 16:00 – 22:00 oraz taryfy weekendowej. Ceny biletów w dni robocze nieznacznie się zmniejszyły, natomiast taryfa świąteczna charakteryzuje się wzrostem cen (poza ceną biletu całodziennego normalnego).

Termy Mszczonów

Na terenie Term Mszczonów nadal obowiązuje sezon niski, aż do końca kwietnia. Ceny biletów kształtują się następująco:


Niższe ceny obowiązują w dni robocze, zaś wyższe w weekendy.

Termy Maltańskie

Od dnia 24 lutego w dni robocze w Termach Maltańskich obowiązuje Taryfa I, zaś w weekendy – Taryfa II. Ceny są następujące:

Wyższe ceny obowiązują w weekendy, święta oraz w dniach: 30.04, 02.05, 04.05, 01.06 oraz od 25.06.

Tarnowskie Termy

Nowy cennik Tarnowskich Term! Ceny biletów uprawniających do korzystania z Tarnowskich Term poszły w górę. Najtańsze bilety (jednogodzinne) zdrożały o 1 zł, zaś całodzienne – o 5 zł.


Obowiązują trzy taryfy: w dni robocze w godzinach 9:00 – 15:59, w dni robocze po godzinie 16:00 oraz w soboty, niedziele i święta.

Geotermia Grudziądz

Ceny biletów za skorzystanie z grudziądzki solanek są stałe w ostatnim okresie. Cennik jest następujący:

Termy Warmińskie

Obecnie w Termach Warmińskich obowiązują osobne cenniki dla dni roboczych oraz weekendu. Cennik za bilety uprawiające do wejścia tylko do Strefy Aktywnej.


Ceny biletów w Termach Warmińskich są zróżnicowane w zależności od dnia tygodnia, jednak obecnie bilety weekendowe są tańsze niż bilety w dni powszednie podczas ferii.
W Strefie Aktywnej i Relaksu obowiązuje inny cennik.

Po informacje dotyczące poszczególnych kompleksów basenów geotermalnych zapraszamy do portalu Termalni.pl!