Wolf zaprasza na webinary – “Mistrz Instalacji. Champion biznesu.”

W dzisiejszym dynamicznym świecie, sukces w branży instalatorskiej nie opiera się wyłącznie na biegłej wiedzy technicznej czy znajomości produktów. Współczesny instalator musi być także przedsiębiorcą, który doskonale rozumie zarówno technologiczne aspekty swojej pracy, jak i kwestie biznesowe z nią związane. Aby sprostać temu wyzwaniu, firma Wolf serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na cykl webinariów pod tytułem "Mistrz Instalacji. Champion biznesu."

Zdjęcie autora: WOLF

WOLF

EKSPERT DO SPRAW ZDROWEGO KLIMATU W POMIESZCZENIACH

Podziel się

Wiedza niezbędna do prowadzenia działalności instalatorskiej, to nie tylko wiedza techniczna, czy produktowa. Współczesny instalator musi także rozumieć jaka jest jego odpowiedzialność przy doborze urządzenia, czy wykonaniu instalacji. Powinien wiedzieć, czym różni się gwarancja od rękojmi, oraz jak należy skonstruować umowę z inwestorem. Jakie ubezpieczenie wykupić, by nie ponosić odpowiedzialności za błędy swoich pracowników. Jak ustrzec się pozwu od niezadowolonego klienta, który narzeka na zbyt wysokie rachunki za energię dla nowo podłączonej pompy ciepła? 

Aby wprowadzić instalatorów w biznesowe aspekty prowadzonych przez nich działalności zapraszamy na cykl webinariów „Mistrz Instalacji. Champion biznesu.” organizowanych przez WOLF.

Pierwszy odcinek: „Gwarancja i rękojmia, czyli za co odpowiada instalator” już w najbliższy czwartek 25/01/2025 o godz. 19.00. Zapisy na https://webinarypl.wolf.eu/

Zapisane osoby będą miały dostęp do materiału przez 30 dni. 

Zdjęcie autora: WOLF

WOLF

EKSPERT DO SPRAW ZDROWEGO KLIMATU W POMIESZCZENIACH