Powrót do portalu

Konkurs „Festiwal Pomp Ciepła”

27.02.2020
Kielce, Targi Kielce S.A. ul. Zakładowa 1

Konkurs dla firm wykonawczych!

Festiwal Pomp Ciepła 2020- podejmij wyzwanie!

“Festiwal pomp ciepła” to konkurs edukacyjny, w którym jednoosobowe drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w wykonaniu typowych zadań instalacyjnych z dziedziny pomp ciepła.

Liczy się wiedza, doświadczenie i czas! Udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy.

W Konkursie mogły brać udział wyłącznie instalatorzy, będący w chwili wysyłania zgłoszenia do udziału w Konkursie aktywnymi przedsiębiorcami, lub ich pracownicy albo podwykonawcy, reprezentujący biorącego udział w Konkursie instalatora, bez względu na tytuł prawny zatrudnienia lub stosunek prawny łączący ich z instalatorem.

W Konkursie mogły brać udział firmy będące czynnymi płatnikami VAT.
W Konkursie mogły brać udział wyłącznie przedsiębiorcy, których głównym przedmiotem działalności jest montaż pomp ciepła u klientów ostatecznych

Laureaci konkursu 2019!

Znamy zwycięzcę konkursu o pompę ciepła do c.w.u.! Nagroda główna – Spectra Smart marki Galmet ma już nowego właściciela! Jest nim Pan Paweł Kondrak, Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane KONDRAK!

GRATULUJEMY !

Konkurs odbył się 28 lutego 2019 na Arfenie Pasażu energetycznego GLOBEnergia podczas targów ENEX Nowa Energia!

Nagrodą główną w konkursie Festiwal Pomp Ciepła 2019 była powietrzna pompa ciepła do c.w.u. – Spectra Smart.

Spectra z technologią Smart

Laureaci konkursu - 2018

W 2018 roku pompa ciepła do przygotowania ciepłej wody użytkowej firmy Dimplex powędrowała do Pana Piotra Kramera z firmy INSIDE Systemy Grzewcze i Sanitarne.

Od lewej: Tomasz Zubilewicz (TVN), Jakub Kapuśniak (DIMPLEX), Piotr Kramer (INSIDE Systemy Grzewcze i Sanitarne), Adam Koniszewski (DIMPLEX), Anna Będkowska (GLOBEnergia), Grzegorz Burek (GLOBEnergia).

 

Uczestnicy konkursu z Pompą Ciepła

Konkurs z Pompą Ciepła!

 

Główną nagrodą w konkursie w kategorii POMPY CIEPŁA była pompa ciepła do produkcji ciepłej wody użytkowej DHW 300+. Nagrodę ufundowała firma Dimplex!

 

Organizatorzy

Partnerzy

Zostań Partnerem Wydarzeń

Partnerom naszych wydarzeń oferujemy interesujące metody obecności na organizowanych przez nas imprezach.