Powrót do portalu

Konkurs „INSTALATOR ROKU 2019!”

27.02.2019
Kielce, Targi Kielce S.A. ul. Zakładowa 1

O konkursie

“INSTALATOR ROKU 2019” to konkurs edukacyjny, w którym  drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w wykonaniu typowych zadań instalacyjnych z dziedziny fotowoltaiki.

Liczy się wiedza, doświadczenie i czas! Udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy.

W Konkursie mogą brać udział wyłącznie instalatorzy, będący w chwili wysłania zgłoszenia do udziału w Konkursie aktywnymi przedsiębiorcami, lub ich pracownicy albo podwykonawcy, reprezentujący biorącego udział w Konkursie instalatora, bez względu na tytuł prawny zatrudnienia lub stosunek prawny łączący ich z instalatorem.

W Konkursie mogą brać udział firmy będące czynnymi płatnikami VAT.
W Konkursie mogą brać udział wyłącznie przedsiębiorcy, których głównym przedmiotem działalności jest montaż instalacji fotowoltaicznych u klientów ostatecznych

Laureaci konkursu - 2018

28 lutego 2018 roku odbyła się II edycja konkursu o tytuł Instalatora Roku w kategorii FOTOWOLTAIKA. Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3 kW powędrowała do firmy Solar House z miejscowości Jaślany!

Final konkursu Instalator Roku 2018 w kategorii Fotowoltaika!

Nagrodą główną w konkursie w kategorii FOTOWOLTAIKA była kompletna instalacja fotowoltaiczna w skład której wchodzą: moduły Q-Cells, falownik SolarEdge, zabezpieczenia Jean Mueller i konstrukcja Corab na dowolny dach.

Organizatorzy “FOTOWOLTAICZNY INSTALATOR ROKU 2018"

Patronat Medialny

Zostań Partnerem Wydarzeń

Partnerom naszych wydarzeń oferujemy interesujące metody obecności na organizowanych przez nas imprezach.