Aktualności Aktualności

Wygraj instalację fotowoltaiczną! Zapraszamy na instalacyjną arenę!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

montaz_fotowoltaika

Już 28 lutego, na Arenie Pasażu Energetycznego GLOBEnergia, do walki o tytuł Najlepszego Fotowoltaicznego Instalatora 2018 staną najodważniejsze firmy instalacyjne zajmujące się montażem instalacji fotowoltaicznych!

Dlaczego najodważniejsze? Co żeby wziąć udział w konkursie, w którym pod czujnym okiem specjalistów, kamer fotoreporterów, konkurencyjnych firm, jak i przyszłych zleceniodawców należy wykonać system fotowoltaiczny na czas, trzeba wykazać się nie tylko wiedzą, doświadczeniem i szybkością, ale przede wszystkim odwagą!

“FOTOWOLTAICZNY INSTALATOR ROKU 2018” to konkurs edukacyjny, w którym dwuosobowe drużyny instalatorów zmierzą się w montażu systemu fotowoltaicznego na czas, zgodnie ze sztuką i instrukcją.

ZGŁOSZENIA DO KONKURSU

Formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciami poprawnie wykonanej instalacji można wysyłać od 12.00 01.02.2018 r. do 12.00 14.02.2018 r. na adres: instalator@corab.com.pl
Decyduje kolejność zgłoszeń (liczba drużyn ograniczona) i poprawność instalacji ze zdjęć. Uwaga! Na zdjęciu powinny być widoczne elementy konstrukcji oraz montaż falownika i zabezpieczeń.

WYGRAJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ

Nagrodą główną w konkursie w kategorii FOTOWOLTAIKA jest kompletna instalacja fotowoltaiczna o wartości ponad 20 000 złotych, w skład której wchodzą: moduły Q-Cells, falownik SolarEdge, zabezpieczenia Jean Mueller i konstrukcja Corab na dowolny dach.

KULISY INSTALACYJNEGO WIDOWISKA

Podczas rozgrywek, dwuosobowe drużyny instalatorów zmierzą się w montażu systemu fotowoltaicznego na czas, zgodnie ze sztuką i instrukcją.
Nad jakością i kompletnością wykonanego systemu czuwać będzie Komisja Konkursowa, przyznając punkty, jak i kary w postaci karnych sekund! Tu będzie liczyła się wiedza, precyzja, doświadczenie i szybkość! Udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy.

Wygra firma, której reprezentacja pokona przeciwnika na czas!

Organizatorzy konkursu – firma Corab Sp. Z o.o oraz Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV zapewniają, że udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy. Zapraszamy zarówno do wzięcia udziału w konkursie jak i do kibicowania swoim faworytom!Regulamin i zasady rozgrywek, na oficjalnej stronie konkursu: TUTAJ


Podczas kibicowania swoim faworytom, zmagającym się z konkursowymi zadaniami, warto przejść się wśród stoisk PASAŻU ENERGETYCZNEGO GLOBEnergia, w którym zaprezentują się firmy, mające w ofercie kompletne rozwiązania energooszczędnych systemów.