Aktualności Aktualności

Zainwestuj w fotowoltaikę na stacji benzynowej!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

W połowie maja wystartował projekt AVIA Solar rozwijany przez spółkę UNIMOT Energia i Gaz. Miesiąc później - w połowie czerwca oferta instalacji fotowoltaicznej trafiła do sieci stacji paliw AVIA.

Jak to działa?

Na stacjach paliw AVIA rozmieszczone są specjalne standy AVIA Solar, w których umieszczony jest tablet. Przy jego wykorzystaniu klienci stacji mogą pozostawić swoje dane kontaktowe i otrzymać rabat na instalację fotowoltaiczną nawet do 6 tysięcy złotych.

Źródło: unimot.pl

W biznesie ważny jest czas, dlatego bardzo nam zależało żeby jak najszybciej trafić z ofertą naszej fotowoltaiki na stacje paliw AVIA, które są dla nas naturalnym kanałem bezpośredniego dotarcia do klienta – mówi Adam Sikorski, Prezes UNIMOT S.A.

Na stacjach znajdują są także informacje w postaci ulotek. Oprócz tego prowadzona jest internetowa kampania promocyjna.

Oferta

W ofercie Avia Solar znajduje się realizacja całej instalacji od doboru modułów, falowników, po systemy mocowań opieramy na urządzeniach znanych producentów.

Źródło: unimot.pl

Realizacja rozpoczyna się od rozmowy z inwestorem i określenia jego potrzeb. Następnie przeprowadzany jest audyt online lub na miejscu inwestycji, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Następnie dobierane są urządzenia, a opracowane rozwiązania zostają przedstawione z uwzględnieniem kalkulacji kosztów i dostępnej oferty finansowania. Kolejno odbywa się montaż instalacji oraz zgłoszenie do OSD. Na koniec prowadzony jest monitoring online 24/7 oraz ewentualne serwisowanie urządzeń.

Źródło: unimot.pl