Zamów pompę ciepła lub PV, a TAURON zwróci Ci za prąd!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Głównym założeniem programu jest dostarczanie klientom dodatkowych wartości w postaci bonusów związanych z zakupem mediów energetycznych oraz odpowiadającej im szerokiej gamy produktów i usług.

Klient TAURONA, który weźmie udział w programie „Zwrot za prąd”, może zyskać nawet 760 zł.

Program skierowany jest do klientów indywidualnych. Jeżeli klient zdecyduje się na gaz z Serwisantem Gazowym 24H, otrzyma bonus w wysokości 20 zł.

Jeżeli zamówi też kocioł gazowy lub pompę ciepła, otrzyma dodatkowo do 200 zł. Gdy ten sam klient skorzysta również z oferty partnerów TAURONA, np. Play lub NC+, jego bonus wyniesie nawet 420 zł (20 + 200 + 200 zł). Taka kwota wpłynie na konto rozliczeniowe za energię elektryczną, a więc klient zapłaci za prąd o 420 zł mniej.

Ale to nie wszystko. W zależności od dokonanych wyborów, klient może zyskać nawet 760 zł w ciągu roku – programem „Zwrot za prąd” objęta jest również oferta na zakup m.in. klimatyzacji, instalacji fotowoltaicznej czy kotłów na ekogroszek.

Korzyści nie tylko z bonusów

Program „Zwrot za prąd” skoncentrowany jest na dostarczeniu klientom jak największych korzyści. Zysk klienta polega nie tylko na obniżeniu rachunku o kwotę wynikającą z bonusu. Wybór oferty TAURONA to również korzystne ceny energii elektrycznej i gazu oraz gwarancja wysokiej jakości produktów i usług serwisowych.

Program „Zwrot za prąd” będzie rozwijany. W planach jest systematyczne rozszerzenie oferty produktów, za które klient będzie mógł otrzymać bonusy.

Oferta dla obecnych i przyszłych klientów TAURONA

Zwrot za prąd mogą otrzymać nie tylko obecni, ale i nowi klienci TAURONA, a więc mieszkańcy całej Polski. Informacje o programie dostępne są m.in. na stronie tauron.pl.

 Sprzedaż i rozwój nowych produktów oraz usług, zgodnie z nową strategią, mają stanowić silną bazę wzrostu Grupy TAURON. Chcemy być innowacyjni w budowaniu wartości dla naszych klientów, między innymi poprzez utrzymywanie atrakcyjności naszej oferty. Nowy program kliencki „Zwrot za prąd” jest tego przykładem - to nowoczesna oferta rynkowa, która generuje dla klientów TAURONA korzyści, jakich nie oferuje żadna polska firma energetyczna - podkreśla Kamil Kamiński, wiceprezes zarządu ds. zarządzania korporacyjnego TAURON Polska Energia..

Źródło: Tauron