W 2019 roku organizatorzy chcą trafić do kobiet, które – jak wynika z badań – czują się odpowiedzialne za swoja rodzinę i coraz częściej dokonują wyborów, dotyczących kwestii tradycyjnie zarezerwowanych dla mężczyzn.
Rozmowy z prelegentami, przedstawicielami świata medycyny będą się toczyć na następujące tematy:
- Grzyby, pleśń w domu a zdrowie jego domowników
- Powietrze – dlaczego tak ważna jest jego jakość?
- Jak walczyć ze smogiem?
- Odpowiednia wentylacja, wpływ światła dziennego na zdrowie domowników
Forum Kobiet „Mój Zdrowy Dom” to ważne wydarzenie w Polsce, umożliwiające dyskusję ze specjalistami oraz uzyskanie niezbędnej wiedzy dotyczącej tworzenia funkcjonalnego i bezpiecznego domu.
Nie zabraknie również strefy chillout i pysznej kawy. Zapraszamy na spotkanie, które zostało przygotowane przez Kobiety, o Kobietach i dla Kobiet. Forum poprowadzi Grażyna Torbicka.
By wziąć udział w wydarzeniu zarejestruj się na stronie https://www.mojzdrowydom.org/ (od 1 września). Ilość miejsc jest ograniczona.
Forum Kobiet odbędzie się 26 września 2019 r. w restauracji Mała Warszawa przy ulicy Otwockiej 14.
Więcej szczegółów: https://www.mojzdrowydom.org/