Tegoroczny PASAŻ ENERGETYCZNY, to oprócz stoisk eksperckich i konferencji, również arena, na której o tytuł INSTALATORA ROKU 2018 zmierzą się instalatorzy systemów grzewczych i fotowoltaicznych!

Konkurs „INSTALATOR ROKU 2018”

“INSTALATOR ROKU 2018” to konkurs edukacyjny, w którym dwuosobowe drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w wykonaniu typowych zadań instalacyjnych odpowiednio z dziedziny fotowoltaiki i pomp ciepła.
Tu będzie liczyła się wiedza, doświadczenie i czas! Udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy.

Tegoroczna edycja konkursu „INSTALATOR ROKU 2018” składa się z dwóch kategorii: POMPY CIEPŁA i FOTOWOLTAIKA!

“INSTALATOR ROKU 2018” w kategorii POMPY CIEPŁA odbędzie się 1 marca 2018 r.

Dwuosobowe drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w znajomości zasad funkcjonowania instalacji, kompletności instalacji i działania poszczególnych elementów systemów grzewczych opartych o pompy ciepła.
Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę i tylko pozytywne emocje!

REJESTRACJA i ZGŁOSZENIA:

Rejestracji można dokonać za pomocą formularza, który dostępny jest TUTAJ.

Zgłoszenia można wysyłać do 12:00, 16.02.2018r.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na konkurs, uczestnik otrzyma dodatkowe instrukcje. Oprócz formularza zgłoszeniowego, uczestnik zostanie poproszony o przygotowanie zdjęć poprawnie wykonanej instalacji pompy ciepła.

UWAGA! Decyduje kolejność zgłoszeń (liczba drużyn ograniczona) i poprawność instalacji ze zdjęć.

W Konkursie mogą brać udział wyłącznie instalatorzy, będący w chwili wysłania zgłoszenia do udziału w Konkursie aktywnymi przedsiębiorcami, lub ich pracownicy albo podwykonawcy, reprezentujący biorącego udział w Konkursie instalatora, bez względu na tytuł prawny zatrudnienia lub stosunek prawny łączący ich z instalatorem.

W Konkursie mogą brać udział firmy będące czynnymi płatnikami VAT.
W Konkursie mogą brać udział wyłącznie przedsiębiorcy, których głównym przedmiotem działalności jest montaż pomp ciepła u klientów ostatecznych.

NAGRODY

Główną nagrodą w konkursie w kategorii POMPY CIEPŁA jest pompa ciepła do produkcji ciepłej wody użytkowej DHW 300+. Nagrodę ufundowała firma Dimplex!

pompa ciepła, dimplex

Fot. Dimplex

DHW 300+ to pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej wyposażona w sterowany elektronicznie wentylator promieniowy oraz króćce powietrza wylotowego i odprowadzanego do szybkiego podłączenia przewodów rurowych (maks. długość 10 m). Urządzenie wyposażone jest w stalowy emaliowany zasobnik c.w.u. o pojemności 280 l ze w zintegrowaną wężownicą grzewczą do podłączenia zewnętrznego źródła ciepła, ochronną anodą antykorozyjną oraz tuleją zanurzeniową dla zewnętrznego czujnika zbiornika.

 


Regulamin i zasady rozgrywek, na oficjalnej stronie konkursu: TUTAJ


Podczas kibicowania swoim faworytom, zmagającym się z konkursowymi zadaniami, warto przejść się wśród stoisk PASAŻU ENERGETYCZNEGO GLOBEnergia, w którym zaprezentują się firmy, mające w ofercie kompletne rozwiązania energooszczędnych systemów.

Redakcja GLOBEnergia