Już dziś rusza Virtual Solar Show – wirtualne targi od SolarEdge! Zapraszamy!

Zdjęcie autora: SolarEdge

SolarEdge

Producent falowników fotowoltaicznych.

SolarEdge zaprezentuje wzbogacone portfolio rozwiązań domowych, w tym inteligentną ofertę energii słonecznej oraz rozbudowany pakiet komercyjny.

Niektóre z nowych produktów, które zaprezentuje SolarEdge:

  • Poszerzony zakres falowników dla domów mieszkalnych: Zróżnicowany asortyment falowników domowych spełniających zróżnicowane potrzeby konsumentów, w tym jednofazowy falownik w technologii HD-Wave, falownik trójfazowy, falownik fotowoltaiczny z wbudowaną ładowarką EV, falownik w technologii kompaktowej, falownik StorEdge® w technologii HD-Wave oraz trójfazowe falowniki StorEdge.
  • Moduły Smart High Power Black: Poszerzona oferta modułów inteligentnych o czarne moduły wysokiej mocy, ze zintegrowanymi optymalizatorami mocy. Inteligentne czarne moduły o mocy 355/360W w połączeniu z falownikami SolarEdge zapewniają bardziej wszechstronną ofertę PV od jednego dostawcy, co umożliwia szybszą instalację oraz łatwiejsze niż dotychczas zamawianie i obsługę gwarancyjną.
  • Zwiększona kompatybilność z systemem StorEdge: System StorEdge obsługuje teraz zwiększoną liczbę baterii, w tym baterie BYD B-Box LV (modele 3.5, 7, 10.5 i 14) oraz szerszą gamę akumulatorów LG Chem RESU 48V (rozszerzoną z modeli 6.5 i 10, do której obecnie dołączają również modele 3.3 i 13).
  • Wzmocniony segment falowników komercyjnych: Nowy trójfazowy falownik do zastosowań komercyjnych o mocy do 40 kW oraz większy falownik do zastosowań komercyjnych z technologią synergii o mocy do 120 kW, który umożliwia szybką i prostą instalację oraz łatwiejszą konfigurację. Falownik o wyższej mocy z technologią synergii będzie wyposażony w zaawansowane narzędzia odbioru instalacji, które zapewniają wczesną kontrolę i weryfikację systemu w celu usprawnienia procesu rozruchu. Zwiększając ekonomiczną skalowalność elektroniki na poziomie modułu (MLPE), nowy optymalizator mocy M1860 pozwalający na połączenie 4 modułów wyższej mocy z wykorzystaniem dwóch tracekrów MPPT.
  • Nowe funkcje Designera: Program Designer pozwoli na tworzenie nowego raportu podsumowujący projekt, pozwalając wygenerować bardziej przekonujące propozycje dla klientów dla każdego typu projektu PV. Nowy raport zawiera zaawansowane funkcje, takie jak ulepszone obrazowanie 3D, rozszerzalne wyniki symulacji, zaktualizowane informacje o zużyciu energii przez systemy StorEdge, interaktywny i uproszczony wykres energii, edytowalny BoM oraz nowe parametry symulacji.

Do Państwa dyspozycji znajdują się linki do zdjęć omówionych powyżej produktów.
Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą zarejestrować się TUTAJ

Zobacz również