W stronę słońca, to nowy projekt od IKEI, w ramach którego klienci mogą uzyskać specjalną promocję na instalacje fotowoltaiczne.

IKEA i Mój Prąd

Od 30 sierpnia 2019 ruszył nabór do ogólnokrajowego programu Mój Prąd. Beneficjenci to osoby fizyczne wytwarzające energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę kompleksową regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji. Dofinansowanie w formie dotacji do 50% kosztów kwalifikowanych mikroinstalacji wchodzącej w skład przedsięwzięcia nie więcej niż 5 tys. zł na jedno przedsięwzięcie. Termin pierwszego naboru od 30.08.2019 r. do 20.12.2019 r. lub do wyczerpania alokacji środków. Kolejny nabór planowany jest od początku 2020 roku.

Wraz z naborem, IKEA rusza ze specjalną promocją! Z kartą Ikea Family można otrzymać dodatkowe 15% na instalacje fotowoltaiczne.

Moduły w ofercie

W ofercie IKEI można znaleźć dwa rodzaje paneli: moduły multikrystaliczne o mocy 280 Wat oraz moduły monokrystaliczne o mocy 310 Wat. Ikea oferuje także 25 lat gwarancji na wydajność modułów fotowoltaicznych, 10 lat gwarancji na falownik oraz wymianę lub naprawę w przypadku awarii, 5 lat gwarancji na jakość wykonania oraz 5 lat gwarancji na ilość produkowanej energii wraz z prognozą i monitoringiem produkowanej energii. Razem z Ikano Bankiem IKEA przygotowała atrakcyjne raty na zakup instalacji wraz z montażem.

Zaproś Słońce do domu to nowa oferta na fotowoltaikę od IKEA. Poznaj ofertę, a korzystając z kalkulatora oszacuj korzyści płynące z inwestycji w instalację fotowoltaiczną.

.

Redakcja GLOBEnergia