Smog to wielki problem w całej Polsce. STIEBEL ELTRON przygotował specjalną promocję dla firm montujących urządzenia swojej marki, dzięki której pakiety z pompami ciepła, rekuperacją i wentylacją można kupić w wyjątkowo korzystnych cenach.

Nowoczesne ogrzewanie

To doskonałe rozwiązanie dla instalatorów, którzy dzięki produktom STIEBEL ELSTRON mogą swoim klientom zaoferować nie tylko innowacyjny sposób ogrzewania domu oraz wody, a jednocześnie receptę na większą dbałość o środowisko poprzez likwidację niskiej emisji zanieczyszczeń. Można jej dokonać poprzez wymianę starych domowych pieców na nowoczesne systemy grzewcze nie zanieczyszczające powietrza – takie jak pompy ciepła STIEBEL ELTRON.

W ramach STOP SMOG dla instalatorów przygotowano szereg kompletnych pakietów. Zostały tak ułożone, aby można było je w prosty sposób zastosować i korzystać z ich wszystkich zalet zarówno
w starym, jak i w nowym budownictwie. Dzięki znakomitej wydajności, wysokiej jakości i bardzo dobremu stosunkowi jakości do ceny, oferta STOP SMOG od STIEBEL ELTRON to jednorazowa inwestycja, dzięki której można zyskiwać przez lata.

Jakie pakiety można otrzymać w promocyjnych cenach?

Zestawy obejmujące zarówno pompy ciepła powietrze-woda i solanka-woda różnych mocy, także z opcją wentylacji i rekuperacji oraz chłodzenia budynku. Dodatkowo, w każdej grupie pomp przygotowano kilka wersji w zakresie pojemności i mocy zbiorników. Przykładowo, w promocyjnej cenie można zakupić zestaw umożliwiający ogrzewanie powietrzem w stylu Premium. W skład pakietu wchodzi monoblokowa, inwerterowa powietrzna pompa ciepła i wieża hydrauliczna z zasobnikiem c.w.u. Zestaw ma trzy funkcje
– ogrzewania, chłodzenia oraz ogrzewania wody i można go stosować zarówno w nowych, jak
i modernizowanych domach.

STIEBEL ELTRON od lat udoskonala produkty oparte na odnawialnych źródeł energii. Pompy ciepła
to bezpieczne i efektywne rozwiązanie, które w ekologiczny sposób pozwala dbać o środowisko naturalne. Wszystko po to, aby w jak największym stopniu ograniczać emisję smogu i dbać o jakość powietrza, którym oddychamy każdego dnia.
Więcej informacji można uzyskać TUTAJ

Źródło: STIEBEL ELTRON

Redakcja GLOBEnergia