Jak podaje producent, produkty marki Wolf doskonale pasują do konwencji programu, w którym budowany jest nowoczesny dom z najwyższej jakości materiałów.

Uczestników, którzy budują od podstaw swój wymarzony dom, wspierają profesjonaliści, m.in. architekt Hernan Gomez. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez telewidzów w odcinku na żywo 31 sierpnia 2016 r. – jako nagrodę otrzymają w pełni wykończony dom, który sami zbudowali.

„System grzewczy to jeden z kluczowych elementów każdego domu. Wysokiej jakości kotły, połączone z nowoczesnymi zasobnikami, nie tylko istotnie wpływają na zwiększenie komfortu mieszkańców, ale też gwarantują niskie koszty ogrzania pomieszczeń i wody użytkowej. Jesteśmy pewni, że dzięki produktom marki Wolf zwycięzcy programu „Dom Marzeń” będą mogli nie tylko oszczędzić pieniądze, ale też korzystać z urządzeń charakteryzujących się atrakcyjnym designem, prostą obsługą i niezawodną pracą”, podkreśla dyrektor generalny firmy Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o., Grzegorz Taisner.

Gazowy kocioł kondensacyjny CGB-2 - Przekrój, źródło: Wolf

Przekrój przez gazowy kocioł kondensacyjny CGB-2, źródło: Wolf

Kocioł i zasobnik Wolf wraz zestawami podłączeniowym, systemem spalinowym oraz modułami obsługowymi zostaną wykorzystane w pierwszej polskiej edycji programu „Dom Marzeń”.

Wspomniane urządzenia charakteryzują się wysoką sprawnością, co pozwala na uzyskanie znacznych oszczędności zarówno pieniędzy, jak i miejsca ze względu na niewielkie wymiary zewnętrzne. Gwarantują cichą, stabilną i niezakłócającą spokoju mieszkańców pracę dzięki wyjątkowo trwałej konstrukcji i zastosowaniu najnowszych technologii.

Ich wysoka jakość, trwałość i niezawodność sprawią, że mieszkańcy Domu Marzeń będą mogli cieszyć się spokojem i rodzinnym ciepłem. Dodatkowym atutem jest możliwość sterowania całym systemem grzewczym przez urządzenia mobilne.

Źródło: informacja prasowa Wolf