ecoPartner – rewolucyjna aplikacja? Wkrótce zarobią na niej nie tylko sprzedawcy fotowoltaiki!

Dla kogo jest ecoPartner

Po ecoPartnera sięgają coraz większe rzesze specjalistów powiązanych ze sprzedażą fotowoltaiki. Nic w tym zaskakującego. Okazuje się, że ecoPartner zaspokaja potrzeby handlowców, projektantów, instalatorów oraz dystrybutorów sprzętu. Ta prosta aplikacja dostępna na smartfonach i komputerach pozwala łatwo zarządzać zamówieniami klientów. Daje też szansę dotarcia do najlepszej jakości sprzętu w atrakcyjnej dla klienta cenie. Dzięki temu brokerzy fotowoltaiki nie tracą klientów na rzecz konkurencji. W efekcie zarabiają na sprzedaży o wiele więcej.

Chcesz zarabiać więcej na fotowoltaice? >>

Te korzyści doceniają użytkownicy ecoPartnera

ecoPartner to łatwe w obsłudze narzędzie wspierające sprzedaż sprzętu fotowoltaicznego. Dzięki niemu sprzedawcy w krótkim czasie wyszukują komponenty u renomowanych producentów. Należy wspomnieć, że ecoPartner zapewnia dostęp do każdego sprzętu. Klienci mogą wybierać spośród ofert 20 producentów modułów oraz 10 producentów falowników.

Ciągnące się w nieskończoność wyceny oraz realizacje projektów skutecznie zniechęcają i odstraszają klientów. Trudno się temu dziwić. Do tej pory klienci tygodniami czekali na oferty komponentów, a gdy już otrzymywali wyceny, okazywało się, że koszty znacznie przekraczają ich budżet. Nic więc dziwnego, że rozglądali się za lepszymi ofertami konkurencyjnych firm.

Twórcy ecoPartnera skutecznie rozprawili się z tym problemem. Ich rewolucyjne rozwiązanie pozwala w rekordowo krótkim czasie wyszukać odpowiednie moduły oraz inwertery, stworzyć zarys projektu oraz przedstawić klientowi szczegółową wycenę. 2 minuty - dokładnie tyle czasu zajmuje przygotowanie wyceny i przesłanie jej do klienta.

To nie wszystko! Projektanci aplikacji zadbali także o sprawne zarządzanie klientami. Przygotowany przez nich system CRM pozwala zarządzać całą sprzedażą z jednego miejsca. Użytkownicy ecoPartnera otrzymują dostęp do intuicyjnej platformy zarządzania zleceniami klientów. System wyposażony jest także w przypomnienia, dzięki którym użytkownicy nie przeoczą żadnego ważnego terminu. Tak zaprojektowany system CRM znacznie skraca czas obsługi interesantów i pozwala na pracę z większą liczbą klientów. Więcej o aplikacji ecoPartner >>

Nie tylko fotowoltaika

ecoPartner spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem sprzedawców instalacji fotowoltaicznych. Twórcy aplikacji nie spoczęli jednak na laurach i wciąż rozwijają swoje narzędzie. Już niebawem partnerzy działający w branży OZE będą mogli sprzedawać pompy ciepła, rekuperację czy ogrzewanie na podczerwień. Dobra wiadomość jest taka, że skorzystają też dokładnie z tych samych funkcjonalności, wśród których na szczególną uwagę zasługują:

  • prosty i intuicyjny system CRM,
  • szeroka oferta produktów,
  • wyszukiwarka ofert w atrakcyjnych cenach,
  • generowanie wycen w 2 minuty,
  • wsparcie doświadczonego koordynatora i projektantów.

ecoPartner nie pozostawia nikogo bez pomocy. Korzystający z aplikacji mogą zasięgać porad projektantów jeszcze przed podpisaniem umowy. Dostęp do imponujących możliwości tego narzędzia mają nie tylko doświadczeni sprzedawcy fotowoltaiki. Sieć ecoPartner otwiera się także na aktywnych ludzi spoza branży, którzy chętnie wychodzą do klienta, lubią wyzwania i po prostu chcą zarabiać więcej. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak rozpocząć swoją przygodę z ecoPartnerem, koniecznie zajrzyj tutaj.


Materiał sponsorowany

Zobacz również