Aktualności Aktualności

Projekt Solartechnik kupi projekty PV

Połączenie tych trzech potencjałów stwarza spółce możliwość umocnienia pozycji lidera rynku w Polsce i budowy znaczącego gracza na europejskim rynku, który dysponując nowoczesną i konkurencyjną ofertą jest gotowy do realizacji kompleksowych projektów PV.

Nasz profesjonalny zespół deweloperski, własne zaplecze budowlano – realizacyjne oraz biuro projektowe specjalizujące się w projektach PV, sprawiło, że od lat skupiamy się na oferowaniu naszym klientom autorskich rozwiązań i systemów montażowych, budowie własnych instalacji fotowoltaicznych oraz obrocie komponentami. Cieszymy się, że wraz z Grupą FAMUR i TDJ będziemy mogli jeszcze szerzej i efektywniej wspierać rozwój sektora fotowoltaiki w Polsce, a docelowo na innych rynkach europejskich. W najbliższych kwartałach planujemy rozwijać ofertę usług z zakresu budowy i realizacji wielkoskalowych instalacji fotowoltaicznych oraz rozwiązań PV dla segmentu B2B - mówi Maciej Marcjanik, prezes zarządu i współwłaściciel Projekt Solartechnik.

Aktualnie spółka jest zainteresowana zakupem projektów elektrowni fotowoltaicznych o mocy do i powyżej 1 MWp w różnych stadiach przygotowań na terenie całego kraju. Poszukuje nie tylko projektów, które są gotowe do udziału w zbliżających się aukcjach, ale z chęcią zainwestuje też w projekty po aukcji. Do współpracy zaprasza także firmy developerskie. Zarówno te kompleksowo zajmujące się rozwojem projektów, jak i te świadczące częściowe usługi – np. dzierżawę gruntów.

Współpraca z Projekt Solartechnik rozpoczyna się od audytu projektu, a decyzja inwestycyjna podejmowana jest zawsze najszybciej jak to możliwe. Firma proponuje najlepszą z możliwych cen i jednorazową płatność. Służy również wsparciem swoich ekspertów w całym procesie wyceny i sprzedaży. Czuwają oni nad prawidłową realizacją projektu, zapewniając tym samym maksymalne zyski i bezpieczeństwo. Co ważne, spółka zawsze dysponuje pulą własnych środków finansowych na realizację transakcji. Proponuje również wsparcie w opłaceniu kaucji na poczet wydania warunków przyłączeniowych i udziału w aukcji URE.

Zainteresowani współpracą z Projekt Solartechnik mogą sprawdzić więcej informacji TUTAJ.